Świadectwo

Składam świadectwo dotyczące łaski jaką otrzymałam wysyłając prośby na Mszę św. Sanktuaryjną do Matki Bożej z Guadalupe o dar macierzyństwa dla mojej wnuczki Karoliny i jej męża Mariusza. Wnuczka leczyła się od 2013 roku. W lutym 2017 lekarz stwierdził, że o ile do końca roku leczenie nie da efektu i nie będzie w ciąży będzie musiała poddać się zabiegowi. Byłam bardzo zmartwiona tą sytuacją. Przyjaciółka moja z Poznania, Bożenka powiedziała mi, że w jej kościele - Sanktuarium Świętości Życia, każdego 12-go dnia miesiąca odprawiana jest Msza św. o wstawiennictwo Matki Bożej w prośbach o poczęcie życia dla małżonków pragnących potomstwa, a nie mogących się doczekać poczęcia nowego życia, a także o opiekę nad dziećmi poczętymi oraz o szczęśliwe rozwiązania. W kwietniu 2017 roku napisałam prośbę o modlitwę w intencji Karoliny i Mariusza. Wysyłałam prośby każdego miesiąca, jednocześnie modląc się w domu (mieszkam około 150 km od Poznania). W październiku 2017 roku wnuczka poinformowała mnie, że jest w stanie błogosławionym. Nieustannie wysyłałam prośby do ukochanej Matki Bożej i jej Syna o prawidłowy i szczęśliwy przebieg stanu błogosławionego i o zdrowie dla dzieciątka. Na początku maja br. w Sanktuarium Świętości Życia każdego dnia modlono się o szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny. Chcę serdecznie podziękować Księdzu Proboszczowi za te modlitwy.
25 maja br. o godz.18.15 urodził się szczęśliwie chłopczyk imieniem Krzysztof ważył 3,940 kg zdrowy i silny.

Barbara