Intencje nadesłane na 12 września 2019
- czwartek, Msza św o godz. 18:00, przedtem różaniec w intencjach o godzinie 17:30

Matuchno ukochana z Guadalupe, prosimy Cię o dar szczęśliwego poczęcia. Usuń wszelkie przeszkody zdrowotne i pozwól nam cieszyć się upragnionym dzieciątkiem. Oddajemy się Twojej opiece Matuchno ukochana - Marta i Krzysztof

Maryjo dziękuję Ci za Twoją opiekę, za szczęśliwe i bezpieczne wakacje.
Błagam Cię o dalszą pomoc i Twoją Opiekę. Proszę o zdrowie, o pomyślne wyniki badań dla Mateusza, o to aby wada wzroku Mu się zatrzymała, żeby widział i mógł realizować swoje plany.
Proszę o powodzenie w nowych szkołach - Agnieszka

Ukochana Mateczko, dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie Anny i zdrową córeczkę Zuzannę - mąż Przemysław z rodzicami

Ukochana Matko Boża z Guadalupe dziękuję z całego serca za wszystkie łaski okazane mojej rodzinie.
Ukochana Mateczko proszę Cię wyproś u Swego Ukochanego Syna wszelkie łaski:
- dla Filipa, mojego wnuka dobry wybór drogi życiowej, opiekę w pracy i o dobrą żonę,
- dla Katarzyny, mojej córki, przymnożenie wiary i zdrowie,
- dla Wiesława proszę o uzdrowienie z przebytego udaru mózgu, zakażenia i padaczki,
- dla siostry Alicji proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby płuc,
- dla Marianny, mojej siostry, uzdrowienie po udarze,
- dla córki Elżbiety powtórne macierzyństwo i łaskę wiary,
- wspomóż Romana w pracy i usamodzielnianiu się
- opiekuj się rodzinami moich dzieci – Przemysława i Katarzyny
- proszę o łaskę zdrowia dla mnie i opiekę Matki Bożej i Ducha Świętego dla całej rodziny
       Barbara

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Dariusza o dar macierzyństwa i dar ojcostwa. Od ośmiu lat staramy się o dzieci, Matko Boże wstaw się prosimy za nami u Boga Ojca Wszechmogącego i wyproś nam potomstwo - Angelika i Dariusz

Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Marty i zdrowe dziecko - Alicja

Matko Boża z Guadalupe dziękuję za otrzymane łaski dla mojej rodziny i proszę:
- o łaskę wiary dla Moniki, Roberta, Grzegorza, Grażyny i Marzeny
- o przemianę serca i umysłu
- o przymnożenie wiary dla całej rodziny
- o znalezienie dobrego męża i założenie rodziny w sakramentalnym związku
- o siłę i wytrwałość dla mnie
Jezu Ufam Tobie Grażyna

Jezu, proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu zamknij ją w swoim Sercu, tak aby żadne zło nie miało do niej dostępu, do jej myśli, serca, ducha, psychiki ciała. Proszę Cię, uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie skrzywdzenia i uzdrów Kasię i napełnij ją swoim spokojem. Jezu, wiem, że proszę Cię o wiele, ale ufam Tobie; proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj że swoim Miłosierdziem.
- Elżbieta

Ukochana Matko z Guadalupe, z całego serca dziękuję Ci za opiekę, zdrowie ducha i ciała oraz za wszystkie łaski, których doświadczam każdego dnia - Małgosia

wyślij prośbę lub podziękowanie (do 11 września 2019, godz. 18:00)

Maryjo, Matko Jezusa!
     Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś, czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek. Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka.
Matko wszystkich matek, z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa, Amen. (pozostałe modlitwy)

Wota dziękczynne