Uwaga

Pieluszka dla maluszka

Pieluszka dla maluszkaPieluszka dla maluszka to akcja organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, już tradycyjnie kolejny rok. Polega na zbiórce pieluszek dla Domu Samotnej Matki w Kiekrzu oraz dla potrzebujących rodzin wielodzietnych. Młodzi ludzie pokazują czynem, że są zdolni nie tylko do głoszenia haseł w obronie życia, ale również do zaangażowania się w konkretne działanie na rzecz potrzebujących matek i rodzin z małymi dziećmi.

Zbiórkę pieluszek wieńczy Marsz dla Życia, który odbędzie się w niedzielę 11 maja. Marsz przejdzie ulicami Poznania, i w bieżącym roku odbywa się pod hasłem "Zrób krok! Zróbmy razem milion kroków dla życia!".

Natomiast duchowym przygotowaniem do marszu będzie 9-cio dniowa nowenna dla Życia, w ramach której, w drugim dniu jej trwania – tj. 3 maja, będziemy się modlić w naszym Sanktuarium Świętości Życia, po wieczornej, sobotniej Mszy św. o godzinie 18:00.

Więcej na temat akcji Pieluszka dla Maluszka na stronach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży