Uwaga

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Zwiastowanie Pańskie - Msza św. w uroczystość ZwiastowaniaDzisiaj dzień naszego parafialnego odpustu. Mszę świętą odprawił dziekan ks. Roman Kubicki, który uraczył nas homilią o zwiastowaniu, przyjmowaniu, sercu, miłości, życiu…

W dniu dzisiejszym podjęliśmy też zobowiązanie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – młodzież, narzeczeni, młodzi małżonkowie, ojcowie, matki, dziadkowie złożyli w darze ołtarza deklaracje duchowej adopcji i przyrzekli dziewięciomiesięczna modlitwę w intencji dziecka poczętego i jego rodziców. Wraz z deklaracjami została ofiarowana róża – symbol miłości.

Sanktuarium Świętości Życia w Poznaniu to miejsce w którym Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego nabiera szczególnego wymiaru.

Członkowie Żywego Różańca modlą się w kwietniu w intencji osób podejmujących zobowiązanie duchowej adopcji, prosząc za pośrednictwem Matki Bożej o wsparcie w postanowieniach związanych z duchową adopcją.

Więcej o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego tutaj.