Pieluszka dla Maluszka

Pieluszka dla Maluszka - plakat akcji Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyPieluszka dla Maluszka to akcja zorganizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej wraz z Komitetem Organizacyjnym Marsz dla Życia 2013.

Organizatorzy chcą pokazać, że obrońcy życia są zdolni nie tylko do głoszenia pięknych haseł ale również do podjęcia konkretnej pomocy.
W ramach akcji odbędzie się zbiórka pieluszek, które zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Kiekrzu, domów dziecka oraz rodzin wychowujących małe dzieci i znajdujących się w trudnej sytuacji.
Akcja potrwa do 14 kwietnia br i jej finał zbiegnie się z Marszem dla Życia, który w tym dniu przejdzie ulicami Poznania.

Z inicjatywy Parafian, Zwiastowanie Pańskie włącza się również w akcję Pieluszka dla Maluszka

Z ogłoszeń parafialnych:
          "Z inicjatywy Parafian Zwiastowania Pańskiego włączamy się w akcję Pieluszka dla Maluszka. ...
          W naszej Parafii zbiórka pieluszek potrwa do 07 kwietnia br."

Więcej o akcji  na stronie KSM-u