Pielgrzymka do Krakowa

odbędzie się w dniach 18-22 września 2018 r.

PROGRAM PIELGRZYMKI

DZIEŃ I
Wyjazd z Poznania o godz. 6.00. Nawiedzenie Sanktuarium św. Anny Samotrzeciej
na Górze św. Anny. Przejazd do Łagiewnik. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
Centrum Św. Jana Pawła II. Msza Św. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ II
Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Krakowa: Kościół oo. Paulinów na Skałce. Wawel: Katedra św. Stanisława i Wacława, groby królewskie, Dzwon Zygmunta, Zamek Królewski, Rynek z Sukiennicami, Kościół Mariacki. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ III
Śniadanie. Kościół i klasztor Benedyktynów w Tyńcu. Przejazd do Wadowic. Msza Św w bazylice Ofiarowania Najświętszej Marii Panny - kościele parafialnym Karola Wojtyły. Muzeum-dom rodzinny św. Jana Pawła II. Czas wolny na papieskie kremówki. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV
Śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Kopalni Soli w Wieliczce, Msza Św. w Kaplicy św. Kingi, Kościół i klasztor Cystersów w Mogile. Nawiedzenie kaplicy łaskami słynącego Pana Jezusa Mogilskiego, zwiedzanie krużganków klasztornych, kapitularza, dawnego kalefaktorium, fraterni i kaplicy opackiej oraz klasztornego ogrodu. Spacer po krakowskim Kazimierzu. Czas wolny na Starówce. Obiadokolacja i nocleg

DZIEŃ V
Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego w Czernej, Msza Św. Przejazd do Poznania. Zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.

PROGRAM RAMOWY – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

Koszt pielgrzymki: 1090 zł Cena w PLN uzależniona jest od wielkości grupy:
>45 osób 1000 zł/os; 41-45 osób 1010zł/os; 35-40 osób 1090zł/os.

W cenę wliczone są: przejazd autokarem (wysoki pokład, klimatyzacja, barek, video),
noclegi w hotelu 3*** Fero Express, wyżywienie wypisane w programie, opieka pilota, ubezpieczenie NNW.

ZAPISY u ks. Proboszcza