Pielgrzymka w Bieszczady ze Zwiastowania

Pielgrzymka w Bieszczady z parafii Zwiastowania Pańskiego w Poznaniu
odbędzie się w dniach 26 - 30.09.2017 r. pobierz PDF

Pięć dni pielgrzymowania i zwiedzania zapowiada się niezmiernie interesująco - zapraszamy!

DZIEŃ I
Wyjazd o godz. 6:00. Przejazd do Strachociny. Msza św. w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli, spacer do miejsca urodzin św. Andrzeja,
do Bobolówki. Obiadokolacja i nocleg w Sanoku.

DZIEŃ II
Śniadanie. Zwiedzanie Sanoka m.in. zamek królewski, spacer po starówce, Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia – Pani Ziemi Sanockiej. Przejazd do Komańczy - Klasztor Sióstr Nazaretanek z izbą pamięci kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przejazd na obiadokolację i nocleg nad Soliną.

DZIEŃ III
Śniadanie. Rejs statkiem po Zalewie Solińskim. Wyprawa trasą widokową do schroniska „Pod Małą Rawką”, przejazd bieszczadzką kolejką leśną. Msza Św. w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV
Śniadanie. Zwiedzanie Przemyśla. Spacer po Starym Mieście (wzgórze zamkowe, dwie katedry rzymsko- i grekokatolicka, rynek z podcieniami, kościół karmelitów. Przejazd do Krasiczyna. Zwiedzanie zespołu zamkowo-parkowego. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V
Śniadanie. Msza Św. w Sanktuarium MB w Leżajsku. Łańcut – zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego ze słynną powozownią. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

Koszt pielgrzymki: 1180 zł
Cena uzależniona jest od wielkości grupy:
>45 osób 980 zł/os;
41-45 osób 1010 zł/os;
35-40 osób 1180 zł/os.

Cena zawiera:

Przejazd klimatyzowanym autokarem, noclegi w hotelach trzygwiazdkowych
(pokoje 2, 3-osobowe w zależności od potrzeb uczestników, dopłata do jedynki 180 zł), wyżywienie wypisane w programie, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW.
Program ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.