Uwaga

Podlasie i Wilno - pielgrzymka parafialna

TERMIN: 22-26.09.2015 r
(pobierz PDF do wydrukowania)

DZIEŃ I

Wyjazd z Poznania o godz. 5.00. Przejazd do Sanktuarium MB w Gietrzwałdzie Msz Św., nawiedzenie Sanktuarium MB w Świętej Lipce. Obiadokolacja i nocleg na Suwalszczyźnie.

DZIEŃ II

Śniadanie. Wyjazd do Wilna. Msza Św. w Ostrej Bramie. Nawiedzenie Cerkwi św. Trójcy, Kościoła św. Kazimierza, Ratusz, zakątek gotycki z kościołem św. Anny, Katedra św. Stanisława, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Kościół św. Ducha, Kościół św. Piotra i Pawła. Powrót do Polski na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ III

Śniadanie. Sokółka - Msza Św. w miejscu cudu eucharystycznego (W 2009 r). Przejazd do Bohonik i Kruszynian – siedziby dwóch z sześciu gmin muzułmańskich (zwiedzanie drewnianych meczetów oraz mizaru – cmentarza muzułmańskiego. Przejazd do Białegostoku: Cerkiew św. Mikołaja, Katedra Białostocka, Pałac Branickich. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV

Śniadanie. Msza Św. w Sanktuarium MB Bolesnej w Wasilkowie (Święta Woda), nawiedzenie Monasteru Nawiedzenie NMP w Supraślu. Przejazd do Tykocina. Zwiedzanie jednego z najciekawszych miast Podlasia: Zamek króla Zygmunta II Augusta, Wielka Synagoga, Zespół Klasztorny Bernardynów, Msza Św. w Kościele p.w. Trójcy Świętej. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V

Śniadanie. Przejazd do Grabarki (nawiedzenie monasteru św. Marty i Marii na Świętej Górze). Historyczna stolica Podlasia - Drohiczyn (Msza Św. w Katedrze, Kolegium Pijarów z XVIII, Góra Zamkowa, dawne grodzisko obecnie punkt widokowy na dolinę Bugu. Powrót do Poznania. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

Koszt pielgrzymki: 920 zł
W cenę wchodzi: przejazd luksusowym autokarem (z klimatyzacją, barkiem, video, wc), noclegi w pokojach 2 i 3 os. z łazienkami, wyżywienie wypisane w programie, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, ceny biletów wstępu oraz lokalnych przewodników.
Zapisy w biurze parafialnym lub telefonicznie - nr tel. 531 607 305.