Zwiastowanie w obiektywie

W czasie wędrówek bliższych i dalszych, zwiedzając muzea, kościoły, sanktuaria spotykamy sceny Zwiastowania Pańskiego zobrazowane w przeróżny sposób. Sceny zaskakują różnorodnym ujęciem tematu, często są naznaczone wpływami epoki, w której powstały. Sfotografowane utworzyły album "Zwiastowanie w obiektywie" zapraszam do przeglądnięcia.

Osoby, które nadesłały zdjęcia uczestniczą w losowaniu zaproszenia na uroczystą kolację do restauracji FART - zaprasza Pani Katarzyna. Losowanie odbędzie się na początku lutego, w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:15.

Dziękuję wszystkim za nadesłane zdjęcia. Powtarzające się zdjęcia nie zostały umieszczone w galerii, jednakże autorzy tych zdjęć także uczestniczą w losowaniu zaproszenia.