Uwaga

Intencje na na Mszę świętą sanktuaryjną

Intencje na Mszą św. odprawianą każdego dwunastego dnia miesiąca można składać również w formie papierowej. Ta Msza święta, związana z datą objawienia Matki Bożej w Guadalupe oraz z datą utworzenia Sanktuarium Świętości Życia jest odprawiana z prośbami i podziękowaniami zanoszonymi do Pana Boga za pośrednictwem Jego Matki - Matki Bożej z Guadalupe. Modlimy się również za dobrodziejów wspomagających materialnie i duchowo budowę Sanktuarium.

Poprzez Matkę Bożą z Guadalupe, patronkę dzieci poczętych wypraszamy poczęcie nowego życia, prosimy o czuwanie nad każdą mamą w stanie błogosławionym, o szczęśliwe rozwiązanie, o piękne życie dla naszych dzieci i naszych rodzin. Modlimy się za swoich chłopaków, dziewczyny, narzeczonych, małżonków, rodziców i dziadków -  w trosce o zdrowie i dobre życie.