Uwaga

List do Pana Boga

Czym człowiek jest silny? Dlaczego Ci, którzy mnie odwiedzają są smutni? Jaki jest adres Pana Boga? To ja mam Matkę w niebie! Kochany Panie Boże – teraz to ja dużo śpię, ale jak przyjdziesz to możesz mnie obudzić …

List do Pana Boga – to sztuka, która powstała o okresie, kiedy Natalia kończyła swoje ziemskie, dwudziestopięcioletnie życie. Natalia jeszcze w ubiegłym roku odwiedzała nas w Parafii, dziękując za prezenty od Parafian. Wtedy to Natalia odgrywała rolę Matki Boskiej w przedstawieniu Lulajże Jezuniu. Dzisiaj obejrzeliśmy przedstawienie poświęcone pamięci Natalii. 

 

 

Tradycyjnie już, jak co roku, dziewczęta z Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Serafitki, przyjechały dzisiaj do nas, aby nam podziękować za świąteczne prezenty. Przedstawieniem, które zainscenizowały, poruszyły nawet najtwardsze serca widzów i skłoniły do głębokiej refleksji.