Uwaga

Dla rodziców o mocnych nerwach

Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała niepoważny raport, który nadawałby się do kosza, gdyby nie powaga instytucji firmującej brednie zawarte w raporcie, co powoduje, iż wiele osób, nierzadko z kręgów władzy, traktuje informacje w nim zawarte poważnie. Zresztą przeczytajcie


Biskupi podczas zebrania plenarnego konferencji Episkopatu Polski ustosunkowali się do problemu demoralizacji dzieci i młodzieży w ramach tzw. edukacji seksualnej:

„5. W związku z nasilającymi się próbami narzucania przez różne podmioty krajowe i zagraniczne demoralizujących treści i metod związanych z edukacją seksualną w przedszkolach i szkołach, biskupi wyrażają swój niepokój i zdecydowany sprzeciw. Zwracają się z apelem do wszystkich wierzących rodziców o czujność w tym względzie. Należy dołożyć wszelkich starań, aby chronić polskie dzieci i młodzież przed demoralizacją.”

Czytaj cały komunikat z zebrania KEP