Uwaga

Zaprośmy razem Ojca Świętego do Polski

Ojcze Święty

Chcemy Ci podziękować, za to że jesteś naszym Papieżem. Wziąłeś na swoje barki odpowiedzialność za cały Kościół. Wierzymy, że z pomocą Ducha Świętego podołasz temu ciężkiemu zadaniu i w trakcie Twojego pontyfikatu wydarzy się wiele dobra.

Zapewniamy Cię o naszej modlitwie za Ciebie i za cały Kościół. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważne jest, byśmy pamiętali, że wszyscy jesteśmy członkami Kościoła i wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni. Modlitwa jest najlepszą rzeczą, jaką może robić chrześcijanin, dlatego będziemy wytrwale modlić się za naszego Ojca Świętego i we wszystkich papieskich intencjach.

I w końcu pragniemy zaprosić Ojca Świętego do odwiedzenia naszej ojczyzny. Zaprosili Cię już nasi kardynałowie i władze państwowe, ale również my – zwykli katolicy – z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę w naszym kraju.

Jeżeli chcesz dołączyć się do zaproszenia - kliknij