Uwaga

Jeden z nas - sukces inicjatywy

Mamy 1.743.806 podpisów, z czego 237.980 z Polski.
Sukces inicjatywy i popłoch w euro Parlamencie Europejskim!!!

Organizacje proaborcyjne, takie jak International Planned Parenthood Federation, Marie Stopes International, czy Deutsche Stiftung Weltbevölkerung, stanęły przed realną groźbą zakręcenia kurka z unijnymi dotacjami finansującymi ich działalność.

Tak głosowaliśmy

 

 

 

Jeden z nas – to europejska inicjatywa obywatelska mająca na celu zagwarantowanie każdemu człowiekowi prawa do życia od chwili poczęcia. Milion podpisów zebranych do 1 listopada 2013 r. w państwach Unii Europejskiej spowoduje rozpatrzenie tego prawa na forum Unii Europejskiej.
Uczestnicy akcji chcieli wymusić wprowadzenie w Unii Europejskiej zakaz finansowania działań wiążących się z niszczeniem ludzkich embrionów oraz zakaz eksperymentowania na embrionalnych komórkach macierzystych.

Jeden z nas - logo inicjatywy

Więcej o inicjatywie Jeden z nas można dowiedzieć się ze stron Inicjatywy:

www.oneofus.eu/pl    oraz    www.jedenznas.p

Projekt aktu prawnego tutaj (PDF).

Z ogłoszeń parafialnych:

... Jako parafianie, których kościół został podniesiony do rangi Diecezjalnego Sanktuarium Życia, czujemy się szczególnie zobowiązani do wystąpienia w obronie życia poczętego. W związku z tym podejmijmy wysiłek w dziele Jeden z nas i nie tylko podpiszmy deklarację, ale zbierzmy również podpisy poparcia od rodziny i przyjaciół...
Czytaj też:

O wyzwaniach bioetycznych przed którymi stoi współczesny człowiek