Uwaga

Msza św. o 21:00 w niedzielę

Matka Boża z GuadalupeW naszym kościele parafialnym, stanowiącym Sanktuarium Świętości Życia, przez cały rok jest odprawiana Msza św. niedzielna w późnych godzinach wieczornych - mianowicie o godzinie 21:00

Zapraszamy na 21, wieczorem, pracujących i wypoczywających, młodzież i dorosłych, latem oraz zimą.

Nasz kościół został ustanowiony Diecezjalnym Sanktuarium Świętości Życia w dniu 12 grudnia 2012 roku, w rocznicę objawień w Guadalupe i w tym samym Święto Matki Bożej z Guadalupe. Matka Boża z Gadalupe jest patronką dzieci poczętych i jeszcze nienarodzonych, stąd za jej pośrednictwem modlimy się w intencjach życia, a szczególnie w intencjach o poczęcie nowego życia, także o zdrowie dla mamy w stanie błogosławionym i jej dzieciątka, o szczęśliwe rozwiązanie i wiele innych. Tradycją stała się comiesięczna Msza św. odprawiana 12-stego dnia miesiąca, wraz z różańcem, we wszystkich intencjach życia napływających przez internetową skrzynkę intencji lub składanych osobiście.
Szczegóły na Modlimy się o życie
Jakk nas znaleźć? - przejdź na Kontakt