Uwaga

Miłość Małżeństwo Rodzina

Głos dla życia

Głos dla życia – w ostatniej chwili możesz jeszcze zdecydować o przekazaniu 1% ze swojego podatku dla FUNDACJI GŁOS DLA ŻYCIA, KRS: 0000037425. O działalności tej pożytecznej Fundacji dowiesz się odwiedzając jej stronę glosdlazycia.pl
Fundacja prowadzi szeroką działalność – obok znanych powszechnie Marszy dla Życia uczestniczy w wielu przedsięwzięciach związanych z ochroną życia. I nie są to tylko manifestacje czy przedsięwzięcia jednorazowe. Również zajmuje się konkretnymi programami pomocowymi służącymi ochronie życia. Z inicjatywy Fundacji przy współpracy wielu środowisk powstał Archidiecezjalny Program Pomocy Dziecku Poczętemu i jego Matce.
Bardzo ciekawe i pożyteczne przedsięwzięcie to program edukacyjny skierowany do młodych - Archipelag Skarbów (czyli poszukiwanie Prawdziwej Miłości) poruszający najważniejsze problemy nastolatków.