Uwaga

Święty Józef w Zwiastowaniu

Niech będzie pozdrowiony Święty Józef
w Sanktuarium Świętości Życia w Poznaniu!

Za wiedzą i zgodą naszego ks. Arcybiskupa Metropolity oraz osób kompetentnych za wystrój kościołów w naszej archidiecezji, z racji 150. rocznicy ogłoszenia św. Józefa Patronem Kościoła Powszechnego, do naszego Sanktuarium została ufundowana figura św. Józefa z małym Jezusem, wykonana w drewnie lipowym przez artystę – rzeźbiarza pana Jacka Nowaka z Poznania. Fotografia rzeźby została umieszczona na stronie internetowej oraz na parafialnym FB. Fundatorami figury są osoby, związane z naszym Sanktuarium i ci, którzy wiele zawdzięczają wstawiennictwu św. Józefa: rodzice i absolwenci VI LO w Poznaniu, środowisko Korporacji Akademickich naszego miasta, lekarze, prawnicy oraz młode małżeństwa, które niedawno zamieszkały i zamieszkają w naszej parafii.