Uwaga

8 lat Zwiastowania

Nasza Rodzina Parafialna istnieje już OSIEM lat. Z roku na rok wiele przybywa - Parafianie (świeżo narodzeni oraz napływowi), ławki w kościele, miejsca w kościele też (obecnie nawet będziemy wykorzystywać miejsce przed kościołem), przybywa miejsc do parkowania (ostatnio dzięki Panu Mirkowi), ponadto przybyło trochę grup duszpasterskich, a także Mszy Świętych niedzielnych, głośników, śpiewającej Młodzieży podczas wieczornej, przybywają też intencje z parafii i ze świata, rok rocznie jest więcej chrztów, ślubów i Pierwszych Komunii Świętych, wydłużyła się trasa procesji na Boże Ciało i doszła Droga Krzyżowa w terenie. No i przybyło też troszeczkę obowiązków Proboszczowi i Kustoszowi Sanktuarium zarazem - księdzu Robertowi Korbikowi.

FOTO z festynu urodzinowego - tutaj w albumie.

Dalej - poczuj też atmosferę naszego świętowania. - miłego oglądania i słuchania (youtube).