Uwaga

Laboratorium miłości przed ślubem

Jak rozwijać relację, aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Jak zrozumieć "drugą połówkę"? Jak zadbać o to, by po latach nasza miłość nie osłabła? A tak w ogóle... czym jest ta miłość?

Takie pytania może zadawać sobie wielu młodych ludzi - również Ty albo Twoje dziecko. A już szczególnie przyszli małżonkowie, którzy chcą stworzyć piękny i trwały związek. Taki, w którym człowiek czuje się szczęśliwy i spełniony. Ma poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że nie musi sam rozwiązywać codziennych problemów. Pomaga mu w tym przede wszystkim Bóg i "druga połówka".

W odpowiedzi na te pytania może pomóc Ci "Laboratorium miłości" - książka, którą tworzą prawdziwi eksperci, m.in. o. Adam Szustak, Jacek Pulikowski, ks. Marek Dziewiecki i wielu innych.

Książka odpowiada na wiele podstawowych pytań związanych ze związkami:

  • kiedy jest odpowiedni moment na to, by przejść na kolejny etap relacji, np. ślub?
  • czy jest możliwe zbudowanie miłości małżeńskiej, jeśli nie było zakochania?
  • czy można pogodzić życie rodzinne z karierą zawodową?
  • czy jesteś skazany na to, by popełniać te same błędy, co Twoi rodzice?
  • ...i wiele, wiele innych.

"Laboratorium miłości" uczy zdrowego podejścia do swojego związku. Autorzy nie boją się też trudnych tematów... Dzięki tej książce dowiesz się:

  • czy można nie dopasować się seksualnie?
  • czy osoby, które już współżyły przed ślubem, nie mają już szans na szczęście?
  • co zrobić, gdy jeden z partnerów nie chce dochować czystości?

A jeśli jesteś jeszcze samotny, a marzysz o pięknej miłości na całe życie... Nie wiesz jednak, jak ją zdobyć... Autorzy "Laboratorium miłości" podpowiedzą Ci, co powinieneś robić, jeśli pragniesz znaleźć "drugą połówkę" albo przynajmniej zwiększyć na to szanse, więc...

...sprawdź, co o miłości mówią eksperci i zajrzyj do "Laboratorium miłości". Przeczytasz ją jednym tchem! źródło: Tolle.pl

Opinie czytelników


Świetna książka!

Te książkę powinien przeczytać każdy singiel, ten kto przygotowuje sie do małżeństwa, oraz każdy, kto ma nadzieje zaznać w życiu prawdziwej miłości. Świetne porady podane w przystępnej formie. Książkę przeczytałam jednym tchem a teraz przekazuje ja z rak do rak przyjaciołom. Otwiera oczy na wiele ważnych spraw. Polecam każdemu pragnącemu kochać druga osobę przez cale życie.
autor opinii: Eliza


Najlepsza książka o związkach, jaką czytałem

Wreszcie ktoś podał wiele argumentów na rzecz zachowania czystości w związku, jeśli ktoś ma z tym problem, a wiem, że jest wiele takich par, koniecznie przeczytajcie tą książkę, otworzy Wam oczy na wiele spraw i uspokoi sumienia :)
autor opinii: Tomasz


Polecam

Książka zawiera ciekawy opis tego, co się składa na miłość. Daje też pewne wskazówki na temat budowania związku. Już po kilku stronach była dla mnie zachętą :D
autor opinii: Michał


Super

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Książkę czyta się bardzo lekko, a przy okazji można zastanowić się czy rzeczywiście nasza relacja jest oparta na właściwych fundamentach, pomaga zrozumieć kwestie m. in, dlaczego warto zaczekać ze współżyciem aż do ślubu.. przedstawia takie argumenty że może być również pomocne przy rozmowie z partnerem/ partnerką o tej kwestii. Pokazuje jakie problemy mogą napotkać "zakochani" na trudnej drodze bycia razem. Na pewno przedstawia wartości chrześcijańskiego budowania relacji/ rodziny. Szkoda tylko że tak późno wpadła w moje ręce- na pewno będzie to obowiązkowa lektura dla moich dzieci czekam na kolejne tomy!
autor opinii: Magda


WARTO!

Witam ! Bardzo dobrze napisana książka . Czyta się ją bardzo lekko ! Jest w niej zawarte wiele cennych informacji , ale to co jest najważniejsze to świadectwa ludzi . Gorąco polecam dla tych , którzy poszukują drugiej połowy , jak i dla tych którzy już znaleźli . Ewa
autor opinii: EWA


Pozytywna

Książka ta pomogła mi zrozumieć na czym polega miłość i na co powinnam zwracać uwagę przy wyborze partnera. Polecam
autor opinii: Monika


Polecam

bardzo dobra książka zwłaszcza ostatnie rozdziały bardzo pomocne, ponieważ przygotowuje się do sakramentu małżeństwa;) czytając czasem się wzruszałam, polecam wszystkim
autor opinii: Justyna


Świetna książka polecam

Polecam tę książkę. Po jej przeczytaniu. Jest ona dobrą lekturą zarówno dla tych, którzy jeszcze poszukują tej drugiej połówki, oraz dla tych, którzy już są w związku. Pokazuje ona problemy jakie mogą się pojawić podczas bycia razem. Pomaga i podpowiada, jak zaradzić trudnym sytuacjom. Sama jestem singielką i dzięki tej książce wiem, jakie pytania sobie zadawać przy poszukiwaniu tego człowieka, z którym będę mogła przejść przez życie. Ale też wiem, że jeśli taki się nie znajdzie, to z Bożą pomocą dam sobie radę.
autor opinii: Dorota


Polecam

Książka godna polecenia. autor w przystępny sposób opisuje relacje damsko - męskie. wskazuje na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze partnera na całe życie. z niecierpliwością czekam na tom 2
autor opinii: Kasia


Bardzo dobra

Może to jest kolejna książka (jakich tu wiele) traktująca o związkach i relacjach, jakie w nich zachodzą, także (a może przede wszystkim) tych cielesnych, ale duży plus należy się za to, że przy jej tworzeniu pracowały nie tylko osoby duchowne. A to może przekonać tych co nie do końca są za pan brat z Bogiem i kręcą nosem na wszelkie kazania odnośnie czystości przed ślubem prawione przez księży, żeby jednak z "konsumpcją" związku poczekać do właściwego momentu.
autor opinii: Bartłomiej


Pozytywna

Książka mądra, ciekawa i przydatna. Język bardzo przystępny. Warto przeczytać. Polecam szczególnie młodym, dla których tematy: miłość, współżycie przed ślubem, wspólne zamieszkanie itp. są aktualne
autor opinii: Hanna


Świetna! Rewelacyjna!

Bardzo polecam tę książkę wszystkim tym, którzy borykają sie z ważnymi, życiowymi problemami, wyborami zarówno w związku, jak i w życiu singla. Książka jest napisana bardzo konkretnie. Na pytania, również te najtrudniejsze i najczęściej zadawane dzisiaj przez młodzież są udzielone bardzo jasne odpowiedzi. Gorąco polecam! Jedna z najlepszych książek jakie czytałam na ten temat.
autor opinii: Sylwia


Laboratorium miłości

Bardzo przydatna książka, szkoda, że nie wpadła w moje ręce wcześniej, uniknęłabym wiele błędów. Ale teraz tez wiele jeszcze można naprawić
autor opinii: angajita


Warto

Bardzo dobra książka. Po prostu z pewnych wartości, poniżej pewnego poziomu nie można zejść. Oczywiście problemem jest znalezienie drugiej połówki, która będzie podzielała zaprezentowane poglądy, ale to już inny temat.
autor opinii: Agnieszka


Jedna z najlepszych pozycji o miłości dla młodych

Kiedyś uważałem, że czytanie teoretycznych rozważań o miłości jest kompletną stratą czasu. Przecież miłości nie można się nauczyć w teorii. Dzisiaj żałuje, że podobnych książek nie przeczytałem wcześniej. Można się ustrzec wielu błędów. Książka "Laboratorium Miłości" jest z pewnością jedną z najlepszych pozycji poruszających kwestie miłości adresowaną dla młodych osób - zarówno tych będących w związkach jak i tych "niesparowanych". Bardzo dobrze napisana, szybko się czyta, jest wiele cennej treści. Gorąco polecam.
autor opinii: Alek 


 

Laboratorium miłości po ślubie

Spotkały się dwie połówki pomarańczy. Wielka miłość, piękny ślub i przysięga, w którą całym sercem wierzą. Zostają wspaniałą rodziną: wychowują cudowne dzieci, wiodą życie bez trosk i kłopotów, a sędziwego wieku dożywają w zdrowiu i pomyślności, nawet na chwilę nie przestając trzymać się za ręce.

Bajka? Być może. Ale z pewnością warta urzeczywistniania.

Nie dajemy Ci do ręki zbioru uniwersalnych przepisów na ratowanie zagrożonego rozpadem związku. Proponujemy za to wiele konkretnych i sprawdzonych wskazówek, jak dbać o wzajemną miłość, jak się komunikować, jak łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym, jak układać relacje z rodzicami i teściami.

Rad udzielają małżonkowie z wieloletnim stażem oraz specjaliści z bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Odświeżająca i motywująca lektura dla par na każdym etapie znajomości.

zajrzyj do tomu 2

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!